WIF Coin İçin Yeni Bir Rakip Çıktı: Yüzde 170 Ralli Yaptı!

Solana meme coin’leri son zamanlarda piyasayı sarsıyor. WIF Coin olağanüstü rallilerle 4,5 dolara kadar çıkmayı başardı. Şimdi de kedi temalı bir Solana meme coin’i piyasanın gündemine girdi. Yeni bir Solana meme coini olan Cat in a Dogs world yükselişiyle yatırımcıları şaşkına çevirdi. MEW fiyatı gün içinde yaklaşık yüzde 170 artışla dikkatleri üzerine çekti.

Nereden çıktı bu MEW Coin?

Solana tabanlı meme coin’ler güçlü fiyat artışlarıyla piyasanın gündemini belirliyor. Dogwifhat (WIF Coin) son bir ay içinde %400’ün üzerindeki artışıyla piyasayı şaşırttı. BU furyanın ortasında, kripto para dünyasında yeni bir rakip ortaya çıktı. Bu seferki rakip kedi temalı bir Solana tabanlı meme coin’i. Piyasaya yeni adım atan Cat in Dogs World (MEW), kripto traderları ve yatırımcıları arasında önemli bir ilgi görüyor. Bugün fiyatı gün içinde %170 artış kaydetti. Bu da tokeni popüler bir tartışma konusu haline getirdi.

MEW token kendini WIF Coin, BOME ve BONK’a rakip olarak konumlandırıyor. Olağanüstü fiyat artışı da bunu yansıtıyor. Bu arada Solana balinaları, MEW’e yoğun ilgi gösteriyor. Bir balina, önceki meme coin olan BOME’den büyük miktarda fonu MEW’e taşıdı. Bu balina, MEW’in toplam arzının %10,8’ine denk gelen 9,6 milyar MEW biriktirdi. Ayrıca, diğer balinalar da onu takip etti. Bu durum, balinalar arasında güvenin devam ettiğini ve yatırımcıların genel olarak iyimser olduğunu gösteriyor.

WIF Coin rakibi MEW’in şaşırtıcı fiyat performansı!

Cat in a Dogs World (MEW) tokenı son gün içinde %170’lik bir artış kaydetti. Bununla birlikte token daha sonra irtifa kaybetti. Ancak, yine de meme coin’i yüksekten uçmaya devam ediyor. MEW, yazı sırasında 0,007488 dolardan işlem görüyordu. Tokenin bu zaman zarfında işlem hacmi %256 artarak yaklaşık 376 milyon dolara ulaştı.

Meme coin halihazırda Solana’nın daha geniş çaplı yükseliş trendini takip ediyor. MEW Solana meme coin WIF Coin karşısında önemli bir rakip olarak ortaya çıkıyor. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, WIF Coin şu anda piyasada trend. Bu arada, Solana son 24 saatte %4,6 artışla 196,81 dolara yükseldi. WIF Coin ise son 24 saatte %15,6 kazançla 4,32 dolardan el değiştiriyordu.

MEW günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x